Páska RenFrew Camouflage, camo, 25mx24mm

Hokejová páska na hokejku s maskáčovým vzorem. Připliž se nenápadně k brance a skóruj se stylovou páskou na hokejce. Hokejová... více informací »
Páska RenFrew Camouflage
Značka: RenFrew
169 Kč
Ověřit dostupnost
Hokejová páska na hokejku s maskáčovým vzorem. Připliž se nenápadně k brance a skóruj se stylovou páskou na hokejce. Hokejová...

Hokejová páska na hokejku s maskáčovým vzorem. Připliž se nenápadně k brance a skóruj se stylovou páskou na hokejce.

Hokejová páska s maskáčovým vzorem s návinem 25 m. Hokejové pásky Renfrew patří mezi nejoblíbenější pásky na hokejky po celém světě. Používají je profesionální hráči v NHL a další hráči v profi ligách. Pásky Renfrew mají výjimečnou výdrž a perfektní lepící vlastnosti, které drží pásku na hokejce. Některé modely mají také zoubkaté okraje, které umožňují trhání pásky ručně. Už si nemusíte nosit nebo půjčovat nůžky. Ať už jste profesionál nebo rekreační hráč, pásky Renfrew jsou jasnou volbou a dobrou investicí, která se 100% vyplatí.

Tento designový produkt lze koupit již dnes tu v populární sekci pásky a omotávky. Najděte si nové produkty z této oblíbené rubriky na pár kliknutí. To ovšem není vše, nebojte, máme toho více. Podívejte se taky na více skvělých kousků od výrobce RenFrew. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce RenFrew má na skladě vysoce kvalitní zboží. za neuvěřitelně výhodné ceny!

Hodně povedený kus Páska RenFrew Camouflage, camo, 25mx24mm od společnosti RenFrew jednoduše můžete najít zrovna za extra cenu! Nyní můžete mít za 169 Kč.