Páska RenFrew Fights Cancer, fialová, 25mx24mm

Hokej je hra, která spojuje, proto se v NHL stalo zvykem, že když chce někdo dát najevo podporu všem lidem, kteří trpí rakovinou,... více informací »
Páska RenFrew Fights Cancer
Značka: RenFrew
169 Kč
Ověřit dostupnost
Hokej je hra, která spojuje, proto se v NHL stalo zvykem, že když chce někdo dát najevo podporu všem lidem, kteří trpí rakovinou,...

Hokej je hra, která spojuje, proto se v NHL stalo zvykem, že když chce někdo dát najevo podporu všem lidem, kteří trpí rakovinou, omotá si hokejku bledě růžovou páskou. Tu nyní můžeš zakoupit i u nás.

Hokejová páska s bledě růžovou barvou pro podporu lidí, kteří trpí rakovinou. Návin 25 m. Hokejové pásky Renfrew patří mezi nejoblíbenější pásky na hokejky po celém světě. Používají je profesionální hráči v NHL a další hráči v profi ligách. Pásky Renfrew mají výjimečnou výdrž a perfektní lepící vlastnosti, které drží pásku na hokejce. Některé modely mají také zoubkaté okraje, které umožňují trhání pásky ručně. Už si nemusíte nosit nebo půjčovat nůžky. Ať už jste profesionál nebo rekreační hráč, pásky Renfrew jsou jasnou volbou a dobrou investicí, která se 100% vyplatí.


Ve slevě tento produkt Páska RenFrew Fights Cancer, můžete získat bezstarostně tu na našich stránkách v kategorii pásky a omotávky. Máme pro vás další produkty z této rubriky za internetové ceny. Mezi zákazníky oblíbená značka RenFrew dodává vynikající výrobky..

Tento levný výrobek Páska RenFrew Fights Cancer, fialová, 25mx24mm od společnosti se zárukou kvality RenFrew máte možnost získat právě teď v nabídce téměř zdarma! Nyní nakoupíte za 169 Kč.