Páska RenFrew Orange, oranžová, 25mx24mm

Klasická páska na hokejku. Oranžová páska na hokejku oblíbená u širokého spektra hráčů ledního hokeje. Velikost 24mm x 25m.... více informací »
Páska RenFrew Orange
Značka: RenFrew
139 Kč
Ověřit dostupnost
Klasická páska na hokejku. Oranžová páska na hokejku oblíbená u širokého spektra hráčů ledního hokeje. Velikost 24mm x 25m....

Klasická páska na hokejku. Oranžová páska na hokejku oblíbená u širokého spektra hráčů ledního hokeje. Velikost 24mm x 25m.

Klasická páska na hokejku. Oranžová páska na hokejku oblíbená u širokého spektra hráčů ledního hokeje. Hokejové pásky Renfrew patří mezi nejoblíbenější pásky na hokejky po celém světě. Používají je profesionální hráči v NHL a další hráči v profi ligách. Pásky Renfrew mají výjimečnou výdrž a perfektní lepící vlastnosti, které drží pásku na hokejce. Některé modely mají také zoubkaté okraje, které umožňují trhání pásky ručně. Už si nemusíte nosit nebo půjčovat nůžky. Ať už jste profesionál nebo rekreační hráč, pásky Renfrew jsou jasnou volbou dobrou investicí, která se 100% vyplatí.


Tento velmi oblíbený výrobek je dostupný mimo jiné na našich stránkách zařazený v sekci pásky a omotávky. Nyní můžete najít oblíbené produkty ve zmiňované sekci za akční cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se také na další produkty od značky RenFrew. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně žádaný kus Páska RenFrew Orange, oranžová, 25mx24mm od společnosti se zárukou kvality RenFrew jde nakoupit u nás nyní v akci! Právě nyní za 139 Kč.