Páska RenFrew USA Flag, USA, 25mx24mm

Hokejová páska na hokejku se vzorem americké vlajky. Hokejová páska se vzorem americké vlajky s návinem 25 m. Hokejové pásky... více informací »
Páska RenFrew USA Flag
Značka: RenFrew
169 Kč
Ověřit dostupnost
Hokejová páska na hokejku se vzorem americké vlajky. Hokejová páska se vzorem americké vlajky s návinem 25 m. Hokejové pásky...

Hokejová páska na hokejku se vzorem americké vlajky.

Hokejová páska se vzorem americké vlajky s návinem 25 m. Hokejové pásky Renfrew patří mezi nejoblíbenější pásky na hokejky po celém světě. Používají je profesionální hráči v NHL a další hráči v profi ligách. Pásky Renfrew mají výjimečnou výdrž a perfektní lepící vlastnosti, které drží pásku na hokejce. Některé modely mají také zoubkaté okraje, které umožňují trhání pásky ručně. Už si nemusíte nosit nebo půjčovat nůžky. Ať už jste profesionál nebo rekreační hráč, pásky Renfrew jsou jasnou volbou a dobrou investicí, která se 100% vyplatí.


Akční a ve slevě výrobek Páska RenFrew USA Flag, USA, 25mx24mm můžete najít bez problémů tu na našem webu v oblíbené rubrice pásky a omotávky. Podívejte se na podobné produkty ve zmíněné rubrice za mimořádně nízkou cenu. Významná značka RenFrew má kvalitní zboží levně! A tady je důkaz!

Tento kvalitní a žádaný produkt Páska RenFrew USA Flag, USA, 25mx24mm originál od výrobce RenFrew pohodlně získáte v aktuální nabídce až neuvěřitelně levně. Produkt koupíte teď u nás za 169 Kč.