Plexi Hejduk MH990 vypouklé Fólie, čirá

Kvalitní a levný produkt Plexi Hejduk MH990 vypouklé Fólie, čirá s pečetí kvality od značky Hejduk dostanete zrovna dnes za super peníze. Akční ceny od 690 Kč.
Plexi Hejduk MH990 vypouklé Fólie
Značka: Hejduk
690 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Vypouklé plexi s výbornými optickými vlastnostmi, které není narozdíl od řady PROLINE vybavené folií proti mlžení a poškrábání.

Rovnoměrně vypouklé hokejové plexi Hejduksport. Tato řada vypouklých plexi není narozdíl od řady PROLINE vybavena folií proti mlžení a poškrábání. Součástí balení je montážní sada včetně silikonových podložek.

Rozměry modelu MH 990:

  • na středu: 7 cm
  • v nejširším místě: 7 cm


Naše společnost se zabývá výrobou a distribucí hokejových plexi a košů od roku 2001. Od této doby dochází každý rok ke kvalitativním i designovým inovacím výrobků. Navyšuje se kapacita výroby a každým rokem jsme pravidelně nuceni investovat nemalé finanční prostředky do certifikací, které splňují nejvyšší evropská a světová kritéria o ochraně obličeje. I přes tyto náklady se snažíme udržet velmi atraktivní cenu našich výrobků NE na úkor kvality, díky čemuž jsme jedni z největších světových distributorů plexi a košů na světě. Své distributory, kteří mají ve svých zemí exklusivitu na prodej naší značky, máme