Plexi Hejduk Proline MH100 vypouklé Fólie, čirá

Velmi oblíbený produkt Plexi Hejduk Proline MH100 vypouklé Fólie, čirá od našeho známého výrobce Hejduk snadno najdete aktuálně na webu za zcela nejnižší cenu. Aktuálně za super cenu 1 029 Kč.
Plexi Hejduk Proline MH100 vypouklé Fólie
Značka: Hejduk
1 029 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Vypouklé plexi Hejduksport s výbornými optickými vlastnostmi, vybavené folií proti mlžení a poškrábání. Plexi je vhodné pro rekreační hráče.

Vypouklé plexi Hejduksport s výbornými optickými vlastnostmi, vybavené folií proti mlžení a poškrábání. Součástí balení je montážní sada včetně silikonových podložek.

Rozměry modelu MH 100:

  • na středu: 8cm
  • v nejširším místě: 9cm

Naše společnost se zabývá výrobou a distribucí hokejových plexi a košů od roku 2001. Od této doby dochází každý rok ke kvalitativním i designovým inovacím výrobků. Navyšuje se kapacita výroby a každým rokem jsme pravidelně nuceni investovat nemalé finanční prostředky do certifikací, které splňují nejvyšší evropská a světová kritéria o ochraně obličeje. I přes tyto náklady se snažíme udržet velmi atraktivní cenu našich výrobků NE na úkor kvality, díky čemuž jsme jedni z největších světových distributorů plexi a košů na světě. Své distributory, kteří mají ve svých zemí exklusivitu na prodej naší značky, máme vedle evropských zemí také v Severní Americe, Japonsku a na Novém Zélandě. Plexi se těší velké oblibě jak u profesionálních hráčů v nejvyšších soutěžích, tak u rekreačních hokejistů ve všech těchto zemích. Každý rok jsou vidět naše plexi na mistrovství světa v hokeji a dalších velkých hokejových akcích, za což patří dík i našim distributorům. V domácí Extralize jsou plexi k vidění u hráčů ve všech klubech.

Součástí balení je hadřík a emulze, není však dodáváno v krabičce, nýbrž ve fólii.