Hokejdream.cz

Podvozky Chaya Shiva Clip 20°, 10

Tento kvalitní a levný produkt Podvozky Chaya Shiva Clip 20°, 10 od dodavatele zboží Powerslide pohodlně seženete právě dnes za rozumné peníze. Právě teď jen za 8 319 Kč.
EAN: 4040333400425
Podvozky Chaya Shiva Clip 20°
Ověřit dostupnost
Značka: Powerslide
8 319
Popis produktu

Chaya Shiva Clip Plate jsou nejsofistikovanější rámy na trhu, které jsou vybaveny neuvěřitelnými funkcemi pro bezkonkurenční výkon. Nejvýznamější je pravděpodobně systém Dual Center Mount (DCM).

Chaya Shiva Clip Plate jsou nejsofistikovanější rámy na trhu, které jsou vybaveny neuvěřitelnými funkcemi pro bezkonkurenční výkon. Nejvýznamější je pravděpodobně systém Dual Center Mount (DCM). Náš dvoubodový montážní systém umožňuje namontovat rám Chaya na botu Chaya bez použití elektrického nářadí! Shiva Plate můžete namontovat sami po velmi jednoduchém procesu, který může udělat absolutně každý. Namontujte své rámy za pár minut na boty Chaya jednoduchým upevněním dvou šroubů pomocí dodaného ručního nástroje. DCM systém umožňuje pohybovat rámem dopředu a dozadu i do stran tak, aby vyhovoval vašemu preferovanému stylu bruslení.