Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 INT, Intermediate, L

Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 INT jsou novinkou pro sezónu 2022/23 od značky BAUER pro výkonnostní hráče. Ramena Bauer Vapor 3X... více informací »
Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 INT
Značka: Bauer
4 099 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 INT jsou novinkou pro sezónu 2022/23 od značky BAUER pro výkonnostní hráče.

Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 INT jsou novinkou pro sezónu 2022/23 od značky BAUER pro výkonnostní hráče.

Novinky u tohoto modelu je ochrana ramen pomocí AEROLITE 2.0, která má menší hmotnost a disponuje posuvným páskem ,díky kterému se dají ramena upravit tak aby perfekně seděla. Další novinkou je protekce zad a hrudníku díky vestě FLEXAPRENE , která je měkká, komfortní a skvěle prodyšná a přesto poskytuje maximalní ochranu. Hrudní koš chrání technoligie HYPERLITE HD protekce vymodelovaná HD pěnou. Páteř a kliční kosti chráněny vytvarovanými chrániči. Biceps ochraní díky jednodílné konstrukci z PE materiálu a je možno chránič přizpůsobit tak aby skvěle seděl. Podšívka je THERMOMAX+ která je skvěle prodyšná a výborně schne a navíc poskytuje maximální pohodlí.

 

Kotva tabulky velikostí

 


Oblíbený a kvalitní produkt Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 INT, Intermediate, L jde koupit aktuálně tady na stránkách ve známé sekci ramena. Nyní koupíte nové produkty ze zmíněné rubriky v bezva akci! To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás také další kousky od výrobce Bauer. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Bauer dodává špičkový sortiment.! Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.