Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 SR, Senior, M

Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 SR jsou novinkou pro sezónu 2022/23 od značky BAUER pro výkonnostní hráče. Ramena Bauer Vapor 3X Pro... více informací »
Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 SR
Značka: Bauer
4 499 Kč
Ověřit dostupnost
Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 SR jsou novinkou pro sezónu 2022/23 od značky BAUER pro výkonnostní hráče. Ramena Bauer Vapor 3X Pro...

Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 SR jsou novinkou pro sezónu 2022/23 od značky BAUER pro výkonnostní hráče.

Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 SR jsou novinkou pro sezónu 2022/23 od značky BAUER pro výkonnostní hráče.

Novinky u tohoto modelu je ochrana ramen pomocí AEROLITE 2.0, která má menší hmotnost a disponuje posuvným páskem ,díky kterému se dají ramena upravit tak aby perfekně seděla. Další novinkou je protekce zad a hrudníku díky vestě FLEXAPRENE , která je měkká, komfortní a skvěle prodyšná a přesto poskytuje maximalní ochranu. Hrudní koš chrání technoligie HYPERLITE HD protekce vymodelovaná HD pěnou. Páteř a kliční kosti chráněny vytvarovanými chrániči. Biceps ochraní díky jednodílné konstrukci z PE materiálu a je možno chránič přizpůsobit tak aby skvěle seděl. Podšívka je THERMOMAX+ která je skvěle prodyšná a výborně schne a navíc poskytuje maximální pohodlí.

 

Kotva tabulky velikostí

 

 


Oblíbený a akční výrobek Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 SR, Senior, M jde sehnat bez problémů tu na stránkách umístěný v kategorii ramena! Podívejte se na akční kusy z této oblíbené sekce za extra cenu. Možná ale hledáte něco jiného, u nás nabízíme více! Podívejte se taky na další prověřené zboží od dodavatele Bauer. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Unikátní a žádaný produkt Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 SR, Senior, M s pečetí kvality od značky Bauer můžete dostat právě teď v nabídce za příznivou cenu. V současnosti za 4 499 Kč.