Ramena Bauer Vapor Hyperlite S22 INT, Intermediate, L

Ramena Bauer Vapor Hyperlite S22 INT jsou novinkou pro sezónu 2022/23. Určeny pro výkonnostní hráče. Ramena Bauer Vapor Hyperlite S22... více informací »
Ramena Bauer Vapor Hyperlite S22 INT
Značka: Bauer
4 999 Kč
Ověřit dostupnost
Ramena Bauer Vapor Hyperlite S22 INT jsou novinkou pro sezónu 2022/23. Určeny pro výkonnostní hráče. Ramena Bauer Vapor Hyperlite S22...

Ramena Bauer Vapor Hyperlite S22 INT jsou novinkou pro sezónu 2022/23. Určeny pro výkonnostní hráče.

Ramena Bauer Vapor Hyperlite S22 INT jsou novinkou pro sezónu 2022/23. Určeny pro výkonnostní hráče.

Tyto ramena zůstavají nejlehčími na trhu s absolutní volností pohybu.

Inovací u tohoto modelu jsou chrániče ramen AEROLITE 2.0 s konektorem. Dále chránič hrudníku pomocí FLEXAPRENE vesty, která je velice pohodlná. Záda jsou chráněna pomocí vesty navíc s chraníči na ochranu žeber. O klíční kosti se postará vytvarovaný chránič z HD pěny. Páteř je chráněna vylisovaným chráničem HYPERLITE HD vyplněný SHOCKLITE pěnou. A stejný chránič chrání i hrudní koš. Vyšívka je z materiálu THERMOCORE ZERO, který skvěle vysychá a je příjemný na těle. Biceps chrání jednodílný chránič z EXO-LITE materiálu s funkcí SLEEVE-FIT. Ramena jsou jasnou volbou pro hráče, kteří chtějí to nejlepší pohodlý a zároveň výkon.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Oblíbený produkt Ramena Bauer Vapor Hyperlite S22 lze nakoupit bez problémů tu na našem webu v populární sekci ramena. Prozkoumejte ještě další výrobky ve zmiňované kategorii ve slevě.

Ve slevě produkt Ramena Bauer Vapor Hyperlite S22 INT, Intermediate, L od předního výrobce Bauer máte možnost dostat v aktuální nabídce opravdu výhodně. V současnosti za 4 999 Kč.