Ramena Sher-Wood Rekker Element 1 SR, Senior, M

Nejvyšší model ramenních chráničů řady Rekker od kanadské značky Sherwood. Nejvyšší model ramenních chráničů řady Rekker... více informací »
Ramena Sher-Wood Rekker Element 1 SR
Značka: Sher-Wood
3 390 Kč
Ověřit dostupnost
Nejvyšší model ramenních chráničů řady Rekker od kanadské značky Sherwood. Nejvyšší model ramenních chráničů řady Rekker...

Nejvyšší model ramenních chráničů řady Rekker od kanadské značky Sherwood.

Nejvyšší model ramenních chráničů řady Rekker od kanadské značky Sherwood.

Ramena Sherwood Rekker Element 1 nabízí technologie na nejvyšší úrovni a jsou navržena pro rychlé a hbité hráče, kteří se nebojí rozdat či přijmout ránu.

Materiál Viconic Impact Protection (VIP), který dokonale rozptyluje energii nárazu na větší plochu, byl použit v oblasti klíční kosti a žeber, aby se ochrana proti nárazu posunula na další úroveň. Tvarované chrániče ramen z pěny s vysokou hustotou, chránič hrudní kosti/páteře a panely AeroFoam pak podporují maximální ochranu, mobilitu a prodyšnost.

Pokrytí a střih jsou důležité, a proto se Element One může pochlubit technologií CIP v crháničích bicepsu a podbřišku. Suché zipy umožňují prodloužení dvoudílného bicepsového chrániče nebo jeho přeměnu na jednodílný biceps, což hráčům pomáhá nastavit chránič podle svých preferencí. Podobně lze nastavit, sejmout nebo dokonce použít chránič břicha jako prodloužení zadního panelu.

Bakterie z potu a vlhkosti jsou nepřítelem číslo jedna, takže vložka COP-r29 působí okamžitě, aby zabránila nežádoucímu zápachu. S měděnou nití vetkanou přímo do měkké vložky působí jako přirozený antimikrobiální bojovník po celou dobu životnosti Element One.

Super produkt Ramena Sher-Wood Rekker Element 1 SR, Senior, M máte možnost sehnat bezprostředně tady u nás v populární rubrice ramena. Najděte si oblíbené produkty z této známé kategorie v bezva akci. Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na více produktů značky Sher-Wood. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Sher-Wood pro své zákazníky prodává vynikající výrobky. za výborné peníze. Nové kousky každý den!

Tento výjimečný kus Ramena Sher-Wood Rekker Element 1 SR, Senior, M od společnosti s předním postavením na trhu Sher-Wood jednoduše můžete pořídit momentálně na webu za výhodnou cenu! Nyní za 3 390 Kč.