Ramena Sher-Wood Rekker Element 2 SR, Senior, M

Ramena Sherwood Rekker Element 2 jsou nabitá ochranou, krytím a mobilitou, takže uspokojí všechny rychlé a hbité hráče a to vše... více informací »
Ramena Sher-Wood Rekker Element 2 SR
Značka: Sher-Wood
2 590 Kč
Ověřit dostupnost
Ramena Sherwood Rekker Element 2 jsou nabitá ochranou, krytím a mobilitou, takže uspokojí všechny rychlé a hbité hráče a to vše...

Ramena Sherwood Rekker Element 2 jsou nabitá ochranou, krytím a mobilitou, takže uspokojí všechny rychlé a hbité hráče a to vše za příjemnou cenu.

Ramena Sherwood Rekker Element 2 jsou nabitá ochranou, krytím a mobilitou, takže uspokojí všechny rychlé a hbité hráče a to vše za příjemnou cenu.

Na ramenní chrániče a chránič hrudní kosti byla použita tvarovaná pěna s vysokou hustotou, která nabízí ochranu na elitní úrovni s lehkým designem. O ochranu páteře se pak stará pěna s vysokou hustotou s PE vložkami. AeroFoam v oblasti trupu pro větší prodyšnost bez obětování ochrany.

Třídílná panelová konstrukce a plovoucí chrániče hrudní kosti/páteře zajišťují maximální fit. Tento design poskytuje hráčům plný rozsah pohybu a zároveň udržuje ochranu přesně tam, kde má být.

Dvoudílný chránič bicepsu je délkově nastavitelný a obsahuje další spodní, odnímatelný díl bicepsu, který zcela utěsní jakoukoliv mezeru v ochraně mezi chráničem loktu.

Vložka COP-r29 na přední a zadní části ramena pomáhá vyniknout odvodu vlhkosti a kontrole zápachu. Do materiálu je vetkaná měděná nit, která působí jako přirozený bojovník proti bakteriím po celou dobu životnosti ramenní vycpávky.


Super produkt Ramena Sher-Wood Rekker Element je dostupný ještě tady u nás zařazený v sekci ramena. Vyberte si oblíbené produkty z této rubriky za super cenu. To ale ovšem není všechno, nebojte, máme toho více! U nás v nabídce najdete další produkty od značky Sher-Wood. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Sher-Wood dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní produkty. za báječnou cenu! Udělejte radost sami sobě.

Tento diskontní produkt Ramena Sher-Wood Rekker Element 2 SR, Senior, M od výrobce se skvělou pověstí Sher-Wood snadno můžete sehnat v aktuální nabídce napořád výhodně. Ceny již od 2 590 Kč.