RenFrew Páska RenFrew Camouflage, camo, 25mx24mm

Hokejová páska na hokejku s maskáčovým vzorem. Připliž se nenápadně k brance a skóruj se stylovou páskou na hokejce. Hokejová páska s... více informací »
RenFrew Páska RenFrew Camouflage
Značka: RenFrew
169 Kč
Ověřit dostupnost
Hokejová páska na hokejku s maskáčovým vzorem. Připliž se nenápadně k brance a skóruj se stylovou páskou na hokejce. Hokejová páska s...

Hokejová páska na hokejku s maskáčovým vzorem. Připliž se nenápadně k brance a skóruj se stylovou páskou na hokejce.

Hokejová páska s maskáčovým vzorem s návinem 25 m. Hokejové pásky Renfrew patří mezi nejoblíbenější pásky na hokejky po celém světě. Používají je profesionální hráči v NHL a další hráči v profi ligách. Pásky Renfrew mají výjimečnou výdrž a perfektní lepící vlastnosti, které drží pásku na hokejce. Některé modely mají také zoubkaté okraje, které umožňují trhání pásky ručně. Už si nemusíte nosit nebo půjčovat nůžky. Ať už jste profesionál nebo rekreační hráč, pásky Renfrew jsou jasnou volbou a dobrou investicí, která se 100% vyplatí.

Oblíbený a akční produkt RenFrew Páska RenFrew Camouflage, camo, 25mx24mm od odblíbeného výrobce RenFrew lze pořídit momentálně na našich stránkách v akci. Aktuálně stojí u nás 169 Kč.