RenFrew Páska RenFrew Skull and Crossbones, lebky, 25mx24mm

Nejseš obávaným střelcem? Zaměř se na design a nažeň strach soupeři alespoň s drsně vypadající páskou na hokejku! Hokejová páska se vzorem... více informací »
RenFrew Páska RenFrew Skull and Crossbones
Značka: RenFrew
169 Kč
Ověřit dostupnost
Nejseš obávaným střelcem? Zaměř se na design a nažeň strach soupeři alespoň s drsně vypadající páskou na hokejku! Hokejová páska se vzorem...

Nejseš obávaným střelcem? Zaměř se na design a nažeň strach soupeři alespoň s drsně vypadající páskou na hokejku!

Hokejová páska se vzorem lebek a skřížených kostí s návinem 25 m. Hokejové pásky Renfrew patří mezi nejoblíbenější pásky na hokejky po celém světě. Používají je profesionální hráči v NHL a další hráči v profi ligách. Pásky Renfrew mají výjimečnou výdrž a perfektní lepící vlastnosti, které drží pásku na hokejce. Některé modely mají také zoubkaté okraje, které umožňují trhání pásky ručně. Už si nemusíte nosit nebo půjčovat nůžky. Ať už jste profesionál nebo rekreační hráč, pásky Renfrew jsou jasnou volbou a dobrou investicí, která se 100% vyplatí.

Zcela unikátní výrobek RenFrew Páska RenFrew Skull and Crossbones, lebky, 25mx24mm od značky s dlouholetou tradicí RenFrew snadno získáte aktuálně za outletovou cenu! Právě lze objednat jen za 169 Kč.