RenFrew Páska RenFrew Skull and Flame, plameny, 25mx24mm

Chceš-li, aby od tvé hokejky šlehaly plameny? Pořiď si pásku RenFrew Skull and Flame. Ohnivá hokejová páska s návinem 25 m. Hokejové pásky Renfrew... více informací »
RenFrew Páska RenFrew Skull and Flame
Značka: RenFrew
169 Kč
Ověřit dostupnost
Chceš-li, aby od tvé hokejky šlehaly plameny? Pořiď si pásku RenFrew Skull and Flame. Ohnivá hokejová páska s návinem 25 m. Hokejové pásky Renfrew...

Chceš-li, aby od tvé hokejky šlehaly plameny? Pořiď si pásku RenFrew Skull and Flame.

Ohnivá hokejová páska s návinem 25 m. Hokejové pásky Renfrew patří mezi nejoblíbenější pásky na hokejky po celém světě. Používají je profesionální hráči v NHL a další hráči v profi ligách. Pásky Renfrew mají výjimečnou výdrž a perfektní lepící vlastnosti, které drží pásku na hokejce. Některé modely mají také zoubkaté okraje, které umožňují trhání pásky ručně. Už si nemusíte nosit nebo půjčovat nůžky. Ať už jste profesionál nebo rekreační hráč, pásky Renfrew jsou jasnou volbou a dobrou investicí, která se 100% vyplatí.

Hodně žádaný produkt RenFrew Páska RenFrew Skull and Flame, plameny, 25mx24mm od předního výrobce RenFrew je k sehnání u nás teď skutečně výhodně! Ceny již od 169 Kč.