RocketGrip Koncovka RocketGrip Fabric Grip, červená

Na dotek připomíná pásku, ale s vylepšenými strukturálními vlákny pro pevné uchopení s holí. Na dotek připomíná pásku, ale s vylepšenými... více informací »
RocketGrip Koncovka RocketGrip Fabric Grip
Značka: RocketGrip
399 Kč
Ověřit dostupnost
Na dotek připomíná pásku, ale s vylepšenými strukturálními vlákny pro pevné uchopení s holí. Na dotek připomíná pásku, ale s vylepšenými...

Na dotek připomíná pásku, ale s vylepšenými strukturálními vlákny pro pevné uchopení s holí.

Na dotek připomíná pásku, ale s vylepšenými strukturálními vlákny pro pevné uchopení s holí.

Koncovka RocketGrip představuje nový rozměr omotání vrchní části hole jak pro hráče, tak pro brankáře! Koncovka je příjemná na dotekskvěle přenese cit mezi hráčem a hokejkou, a zároveň v rukavici neklouže. Díky svému zpracování je šetrná k rukavicím.

Dost tak bylo prodřeným a olepeným dlaním z obyčejných pásek a omotávek.

Instalace koncovky RocketGrip je velmi jednoduchá. Stačí si z přiložených kroužků a pásek nastavit výstupky dle požadavků uživatele a následně natáhnout pásku na vrchní část hole. Z vlastních zkušeností doporučujeme provést zahřátí spíše horkovzdušnou pistolí (výrobce uvádí i možnost zalití horkou vodou) a zároveň nechat na konci mírný přesah, aby koncovka na hokejce dobře držela.

Ve slevě tento produkt RocketGrip Koncovka RocketGrip Fabric Grip, červená od skvělé značky RocketGrip snadno můžete pořídit zde nyní za super cenu. Nyní zakoupíte za 399 Kč.