Rukavice CCM Tacks 4R2 SR, černá, Senior, 14″

Rukavice CCM Tacks 4R2 SR - jsou určeny pro nenáročné amatérské hráče nižších soutěží, použitý materiál zaručí... více informací »
Rukavice CCM Tacks 4R2 SR
Značka: CCM
1 561 Kč
Ověřit dostupnost
Rukavice CCM Tacks 4R2 SR - jsou určeny pro nenáročné amatérské hráče nižších soutěží, použitý materiál zaručí...

Rukavice CCM Tacks 4R2 SR – jsou určeny pro nenáročné amatérské hráče nižších soutěží, použitý materiál zaručí maximální volnost pohybu i pohodlí .

Rukavice CCM Tacks 4R2 SR – jsou určeny pro nenáročné amatérské hráče nižších soutěží, použitý materiál zaručí maximální volnost pohybu i pohodlí.

Popis:

  • Odolná konstrukce je z lehkého POLYESTERU  je to materiál vysoké kvality.
  • Prsty a hřbet ruky tvoří pěna z konzistentní hustoty, která poskytuje pohodlí a ochrání.
  • Palec tvoří chránič ze vstřikovaného PE chrániče, který dokonale ochrání palec a nebrání v pohybu.
  • Dlaň je z jemného materiálu SOFT NASH, který zaručí jemný cit a vynikající odolnost, maximální volnost pohybu i pohodlí při práci s holí.
  • Otevřená jednodílná manžeta umožňuje dobré ovládání hokejky a volnost pohybu.
  • Flexibilní rukavice skvěle padnou a hustá pěna dokonale ochrání ruce .

Tento designový produkt jde sehnat zrovna tady na stránkách v rubrice rukavice na hokej! Nyní najdete ještě ostatní výrobky ve zmíněné sekci za internetové ceny! To ovšem není všechno, máme toho více. U nás totiž najdete více skvělých kousků značky CCM. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Populární výrobce CCM představuje velmi kvalitní sortiment. za rozumné peníze! A to ještě není vše!

Velmi oblíbený kousek Rukavice CCM Tacks 4R2 SR, černá, Senior, 14" od našeho známého výrobce CCM můžete najít na našich stránkách teď právě se slevou. Aktuálně stojí u nás 1 561 Kč.