Rukavice CCM Tacks AS-V JR, Junior, 11″, červená-bílá

Když dobře vypadáš, dobře se cítíš. A když se dobře cítíš, dobře hraješ! Představujeme rukavice CCM TACKS AS-V, které jsou... více informací »
Rukavice CCM Tacks AS-V JR
Značka: CCM
3 400 Kč
Ověřit dostupnost
Když dobře vypadáš, dobře se cítíš. A když se dobře cítíš, dobře hraješ! Představujeme rukavice CCM TACKS AS-V, které jsou...

Když dobře vypadáš, dobře se cítíš. A když se dobře cítíš, dobře hraješ! Představujeme rukavice CCM TACKS AS-V, které jsou navrženy tak, aby tvé ruce dokonale ochránily, ale zároveň zachovaly maximální mobilitu.

Když dobře vypadáš, dobře se cítíš. A když se dobře cítíš, dobře hraješ! Představujeme rukavice CCM TACKS AS-V, které jsou navrženy tak, aby tvé ruce dokonale ochránily, ale zároveň zachovaly maximální mobilitu.

Ochrana, komfort, mobilita. To jsou základní vlastnosti, kterými rukavice CCM Tacks AS-V disponují. Profesionální model rukavic AS-V PRO je určený pro náročné profesionální hráče a je hojně používán v profi ligách po celém světě.

Konstrukce rukavic je navržena pro maximální ochranu. ASD s Polyestere PRO+ a PU kůží zaručí ochranu hodnou elitní úrovně. Rukavice je zároveň dokonale mobilní a neomezí vás v žádném pohybu.

Vnitřní část je vytvořena technologií POLYGIENA + ODOR CRUNCH TREATED LINERS a komfortní pěnou, která je měkká, pohodlná a má zvýšené antibakteriální ošetření proti zápachu, které pomůže udržet vaše rukavice svěží.

Ochrana prstů je na elitní úrovni při zachování maximální volnosti pohybu. Od velikosti 11“ (a více) mají rukavice dvou dílný flexibilní chránič palce pro dokonalou mobilitu a perfektní držení hole. Tří dílné prsty s ochranou z pěny dvojí hustoty a PE vložkami. Zadní stranu rukavice chrání integrované vložky společně s D3O hmotou. Vnitřní dlaň je z příjemného rychle schnoucího materiálu s gripem, který zajití perfektní cit mezi hráčem a hokejkou.

Kotva tabulky velikostí

 


Tento velmi žádaný produkt Rukavice CCM Tacks AS-V JR, Junior, 11″, červená-bílá máte možnost dostat právě zde tu na webu v sekci rukavice na hokej! Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty ze zmíněné kategorie jednoduše online! To však není vše, náš sortiment je ale široký. Mrkněte na další prověřené kousky od výrobce CCM. Výběr toho nejlepšího najdete níže. U zákazníků oblíbená značka CCM vám poskytuje top produkty.! Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Tento kvalitní a žádaný produkt Rukavice CCM Tacks AS-V JR, Junior, 11", červená-bílá od top výrobce CCM snadno seženete v naší internetové nabídce extra se slevou! Nyní zakoupíte za 3 400 Kč.