Rukavice Sher-Wood Rekker Element 2 SR, černá-červená, Senior, 14″

Rukavice Sher-Wood Rekker Element 2 - střední třída rukavic z této řady, vám dodají jistotu a posunou vaši hru na novou... více informací »
Rukavice Sher-Wood Rekker Element 2 SR
Značka: Sher-Wood
2 339 Kč
Ověřit dostupnost
Rukavice Sher-Wood Rekker Element 2 - střední třída rukavic z této řady, vám dodají jistotu a posunou vaši hru na novou...

Rukavice Sher-Wood Rekker Element 2 – střední třída rukavic z této řady, vám dodají jistotu a posunou vaši hru na novou úroveň.

Rukavice Sher-Wood Rekker Element 2 – střední třída rukavic z této řady, vám dodají jistotu a posunou vaši hru na novou úroveň.

Popis:

Mají anatomický tvar a společně se speciálním kloubovým palcem zaručuje maximální přesnost pohybu. Rozšířená manžeta s pevnou vložkou vás ochrání před nepříjemnými střelami a možným úrazem.Antibakteriální podšívka rychle schne a udrží ruce v suchu i při náročné hře. Speciální technologie RADD3 spolehlivě ochrání také vaše prsty a hřbet ruky. Nylonový materiál je dostatečně odolný i pro časté použití.

Specifikace:

  • Fit profil – užší, lehký střih
  • Konstrukce: plně tkaný polyesterový potah
  • 2dílné podložky nad prsty
  • Ochrana: 2-vrstvá pěna s vložkami PE v nejdůležitějších oblastech
  • Vyztužená kožená dlaň

Oblíbený produkt máte možnost sehnat bezstarostně na webu v oblíbené sekci rukavice na hokej! Nyní najdete zlevněné produkty ze zmíněné kategorie za internetové ceny! V očích zákazníků populární značka Sher-Wood vyrábí kvalitní výrobky.. Však to vidíte sami!

Vysoce kvalitní produkt Rukavice Sher-Wood Rekker Element 2 SR, černá-červená, Senior, 14" od skvělého výrobce Sher-Wood je k získání momentálně v naši nabídce za super peníze. Akční cena již od 2 339 Kč.