Rukavice True Catalyst 5X SR, černá, Senior, 14″

Rukavice True Catalyst 5X SR disponují výbornou úrovní ochrany za cenu běžných rukavic pro rekreační kategorii. Rukavice True... více informací »
Rukavice True Catalyst 5X SR
Značka: True
2 169 Kč
Ověřit dostupnost
Rukavice True Catalyst 5X SR disponují výbornou úrovní ochrany za cenu běžných rukavic pro rekreační kategorii. Rukavice True...

Rukavice True Catalyst 5X SR disponují výbornou úrovní ochrany za cenu běžných rukavic pro rekreační kategorii.

Rukavice True Catalyst 5X SR disponují výbornou úrovní ochrany za cenu běžných rukavic pro rekreační kategorii.

Vnější materiál je z PREMIUM NYLONU a proto je lehký a extrémně odolný. Hřbet ruky a manžety prstů chrání chrániče z vrstvy EPP pěny a jestě navíc s PE vložkami. PE výstuhy jsou navíc použity u ochrany malíkové hrany. Palec chrání dvojitá konstrukce. Podšívka je z antibakterionálního materiálu a snaží se tak předejít nepříjemnému zápachu. Dlaň z materiálu TAN NASH zajišťuje skvělý cit v ruce a v místech kde se rychle opotřebovává je zesílená vrsta, která zajistí delší živostnost rukavice. Dále se zde nachází manžeta FLEX, která se skládá z pěti dílů, díky které hráč má větší mobilitu aniž by byla omezena ochrana ruky.


Akční a ve slevě produkt Rukavice True Catalyst 5X SR, černá, seženete taky na webu ve známé kategorii rukavice na hokej! Vyhledejte si ještě další výrobky ve zmíněné sekci za akční cenu.

Tento vynikající produkt Rukavice True Catalyst 5X SR, černá, Senior, 14" od společnosti s předním postavením na trhu True jednoduše pořídíte u nás extra výhodně. Akční ceny již od 2 169 Kč.