Sher-Wood Brankářská taška Sher-wood Rekker Carry SR, černá, Senior

Taška Sher-wood REKKER BAG je kvalitní taška od kanadského výrobce hokejového vybavení Sher-wood! Taška je bez koleček a je z jedinečného odolného... více informací »
Sher-Wood Brankářská taška Sher-wood Rekker Carry SR
Značka: Sher-Wood
1 799 Kč
Ověřit dostupnost
Taška Sher-wood REKKER BAG je kvalitní taška od kanadského výrobce hokejového vybavení Sher-wood! Taška je bez koleček a je z jedinečného odolného...

Taška Sher-wood REKKER BAG je kvalitní taška od kanadského výrobce hokejového vybavení Sher-wood! Taška je bez koleček a je z jedinečného odolného materiálu. Zároveň ale zůstává lehká. Taška má jednu hlavní kapsu s obvodovým zipem, vnitřním síťovaným pytlem na textil, a dvě boční kapsy na brusle nebo jiné doplňky. Klasická základní hokejová taška přes rameno.

 

Taška Sher-wood REKKER BAG je kvalitní taška od kanadského výrobce hokejového vybavení Sher-wood! Taška je bez koleček a je z jedinečného odolného materiálu. Zároveň ale zůstává lehká. Taška má jednu hlavní kapsuobvodovým zipem, vnitřním síťovaným pytlem na textil, a dvě boční kapsy na brusle nebo jiné doplňky. Klasická základní hokejová taška přes rameno.

Tento exkluzivní kousek Sher-Wood Brankářská taška Sher-wood Rekker Carry SR, černá, Senior od společnosti s dlouholetou tradicí Sher-Wood snadno naleznete v naší aktuální nabídce napořád výhodně. Nyní získáte od 1 799 Kč.