Sher-Wood Ramena Sher-Wood Rekker M70 JR, Junior, L

Střední řada ramen od značky Sher-Wood, který nabízí skvělou ochranu a příznivou cenu. Ochranu ramen mají na starost formované PE pěny, které... více informací »
Sher-Wood Ramena Sher-Wood Rekker M70 JR
Značka: Sher-Wood
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Střední řada ramen od značky Sher-Wood, který nabízí skvělou ochranu a příznivou cenu. Ochranu ramen mají na starost formované PE pěny, které...

Střední řada ramen od značky Sher-Wood, který nabízí skvělou ochranu a příznivou cenu.

Ochranu ramen mají na starost formované PE pěny, které dokonale tlumí tvrdé nárazy. Ty se rozptýlí po chrániči, takže k tělu se dostane jen minimum z celkového nárazu. Oblast hrudníku je vyztužena dvojitými pěnami, které se anatomicky přizpůsobí kolem žeber, dokonalé pohodlí a pohyblivost jsou tak zajištěny, k čemuž dopomáhají i nastavitelné chrániče bicepsů. Hrudník využívá otvory pro proudění vzduchu, které pomáhají udržet hráče v chladu a suchu po celou dobu používání. Zadní část ramenních chráničů má „kloubovou páteř“ s PE vložkami, která chrání citlivou oblast páteře. Elastické upínací pásky se pak starají o to, aby vše drželo pěkně pohromadě. Skvělá volba pro náročné amatéry či poloprofesionální úroveň.

Na výšku hráče 137 – 152cm

Tento exkluzivní výrobek Sher-Wood Ramena Sher-Wood Rekker M70 JR, Junior, L od skvělé značky Sher-Wood snadno najdete zrovna dnes ve slevě. Teď za akční cenu 1 299 Kč.