Hokejdream.cz

Skateboard Choke Juicy Susi Big Jim Glow, bílá

Tento neodolatelný produkt Skateboard Choke Juicy Susi Big Jim Glow, bílá od dodavatele se skvělou pověstí Powerslide můžete sehnat právě zde skutečně výhodně. Výhodně za cenu 1 890 Kč. EAN: 4040333440230
Skateboard Choke Juicy Susi Big Jim Glow
Zjistit více
Značka: Powerslide
1 890
Popis produktu

Skateboard Choke Juicy Susi Big Jim Glow – legendární vinylové mini boardy ze 70. let jsou zpět, stylové skaty Juicy Susi s pestrobarevnými deskami a koly.

Skateboard Choke Juicy Susi Big Jim Glow – legendární vinylové mini boardy ze 70. let jsou zpět, stylové skaty Juicy Susi s pestrobarevnými deskami a koly.

Popis:

Juicy Susi je série boardů značky Choke. Vinylové mini longboardy, které mají poměrně malou desku, ale velká kolečka. Juicy Susi mají desku o rozměrech 72 x 19 cm. Original Aluminium casted Juicy Truck, který je extra odolný. Skate je osazený polyuretanovými kolečky ve velikosti 60 x 45 mm v tvrdosti 78A. Super kolečka, která výborně tlumí nerovnosti. O jejich tichý chod se starají ložiska třídy ABEC 5. Kvalitně osazené a velmi pružné mini boardy jsou dostupné v několika barevných variantách. Stačí si pouze vybrat! Díky své velikosti a nízké hmotnosti jsou Juicy Susi ideální na cruising po městě. Dokonale ovladatelné skaty, které můžete mít stále s sebou. Juicy Susi – to je parádní retro záležitost ve stylu oblíbených penny, ale za daleko nižší cenu.

Detail:

  • kolečka: 60 x 45 mm, Juicy 78A MD SHR
  • ložiska: WCD ABEC 5
  • deska: PP composite 72 x 19 cm (28″ x7,5″)
  • truck: Alu 4″ original casted Juicy, Jelly interlock cushions