Sporotvní páska RenFrew Athletic Tape, bílá

Páska Renfrew Athletic Tape poskytuje podporu a pomáhá omezit pohyb ve svalech a kloubech. Páska Renfrew Athletic Tape poskytuje... více informací »
Sporotvní páska RenFrew Athletic Tape
Značka: RenFrew
149 Kč
Ověřit dostupnost
Páska Renfrew Athletic Tape poskytuje podporu a pomáhá omezit pohyb ve svalech a kloubech. Páska Renfrew Athletic Tape poskytuje...

Páska Renfrew Athletic Tape poskytuje podporu a pomáhá omezit pohyb ve svalech a kloubech.

Páska Renfrew Athletic Tape poskytuje podporu a pomáhá omezit pohyb ve svalech a kloubech.

Tato páska je vyrobena ze 100% bavlny a obsahuje lepidlo s vůní vanilky. Díky oxidu zinečnatému je páska šetrná k pokožce.

Pomáhá předcházet zranění či mírní dopady už existujícího.

Skvěle se doplňuje s podtejp pásku RenFrew.

Levný produkt Sporotvní páska RenFrew Athletic Tape, bílá jde získat zrovna tady a teď na našich stránkách v sekci příslušenství. Nyní najdete zlevněné produkty z této sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Oblíbená značka RenFrew pro své zákazníky dodává velmi kvalitní zboží.! To ale není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás najdete více produktů od dodavatele RenFrew. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený kus Sporotvní páska RenFrew Athletic Tape, bílá od výrobce s mnohaletou tradicí RenFrew pohodlně získáte zrovna dnes za super peníze. Nyní nakoupíte za 149 Kč.