Střelecká deska Winnwell Shooting Pad s držadlem (1000x600x3mm)

Střelecká deska Winnwell Shooting Pad s držadlem (1000x600x3mm) - střelecká deska od kanadské značky Winnwell. Střelecká deska... více informací »
Střelecká deska Winnwell Shooting Pad s držadlem (1000x600x3mm)
Značka: Winnwell
659 Kč
Ověřit dostupnost
Střelecká deska Winnwell Shooting Pad s držadlem (1000x600x3mm) - střelecká deska od kanadské značky Winnwell. Střelecká deska...

Střelecká deska Winnwell Shooting Pad s držadlem (1000x600x3mm) – střelecká deska od kanadské značky Winnwell.

Střelecká deska Winnwell Shooting Pad s držadlem (1000x600x3mm) – střelecká deska od kanadské značky Winnwell.

Popis:

Deska je vyrobena ze směsi speciálních polymerů, které jsou obsahem umělého ledu. Kluznost desky je srovnatelná s klasickým ledem. Můžete tak bez obav trénovat střelbu s klasickým hokejovým pukem. Extrémně rychlé jsou na plochách Winnwell tréninkové puky Green Biscuit. Pokud tedy chcete trénovat techniku s holí, stickhandling doporučujeme vyzkoušet tuto kombinaci. Deska je téměř nezničitelná. Při běžném zacházení (deska bude sloužit k tréninku střelby nebo jiných hokejových dovedností) vydrží opravdu hodně. Opotřebení a škrábance, s kterými se musí počítat, nijak neovlivňují výborné vlastnosti desek, nebo jejich kluznost. Škrábance a drobné rýhy navíc umocňují vlastnosti klasického ledu, který také není 100% hladký. Pokud máte na desce drobný štěrk nebo ostré kamínky vždy je dobré desku omést a očistit. Na desky se nepoužívají žádné speciální přípravky, nebo leštiče. Pokud je deska špinavá, stačí ji zamést, nebo utřít vlhkým hadrem, nechat oschnout a můžete znovu začít trénovat.

Desku lze použít venku i doma. Povrch desky maximálně simuluje klasický led.

Specifikace:

  • Deska má perfektní skluz, proto je pocit téměř totožný jako na ledě.
  • Můžeš trénovat střelbu, nahrávku či stickhandling.
  • Povrch je šetrný pro hokejku.
  • Rozměr: 1000 x 600 x 3 mm

Levný kus Střelecká deska Winnwell Shooting Pad s lze zakoupit v pohodě tu na našich stránkách v oblíbené rubrice desky a nahrávače! Nyní si můžete koupit akční kousky ve zmiňované sekci za výborné peníze! Výrobce Winnwell dlouhodobě prodává špičkové výrobky ! Nakupujte výhoděn u nás!

Tento nejprodávanější produkt Střelecká deska Winnwell Shooting Pad s držadlem (1000x600x3mm) s osvědčenou značkou Winnwell snadno seženete u nás nyní extra se slevou! K sehnání zrovna v akci za 659 Kč.