SUPREME M5 PRO BLOCKER INT

Vyrážečka Supreme M5PRO, která je dostupná pro seniorní gólmany i kategorii Intermediate. Přestože jde o vyrážečku z nižší řady pro... více informací »
SUPREME M5 PRO BLOCKER INT
Značka: Bauer
4 299 Kč
Ověřit dostupnost
Vyrážečka Supreme M5PRO, která je dostupná pro seniorní gólmany i kategorii Intermediate. Přestože jde o vyrážečku z nižší řady pro...

Vyrážečka Supreme M5PRO, která je dostupná pro seniorní gólmany i kategorii Intermediate. Přestože jde o vyrážečku z nižší řady pro výkonnostní brankáře, vypadá jako model elitní úrovně. Vyrážečce M5PRO dominuje manžeta rukavice Range of motion, navržená speciálně pro rotaci zápěstí a volný pohyb. Díky ní brankář dostane vyrážečku jednoduše do správné pozice, a to při zákrocích i při hře s hokejkou. Rukavice s dlaní NASH PALM (rozměr 14,5″) navíc umožňuje dokonalé nastavení velikosti a poskytuje maximální pohodlí. Velkým plusem je, že vyrážečka Supreme M5PRO má zpevněnou desku, vyrobenou z jednoho kusu pěny s vysokou hustotou. To zajišťuje stabilitu vyrážečky na ruce. Pokud nechcete investovat do elitního modelu, ale zároveň byste rádi sáhli po modelu plném nových technologií, je pro vás vyrážečka Supreme M5 PRO jako stvořená. Tento skvělý produkt SUPREME M5 PRO BLOCKER INT naleznete prostě tu na webu v populární sekci uncategorized! Nyní můžete koupit ostatní produkty z naší rubriky jednoduše online. Věhlasný výrobce pro své zákazníky dodává velmi kvalitní výrobky To není všechno, u nás nabízíme více! Prozkoumejte u nás další vybrané produkty od výrobce . Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený výrobek SUPREME M5 PRO BLOCKER INT od přední značky Bauer lze pořídit v naší internetové nabídce až neuvěřitelně levně. V akci za 4 299 Kč.