SUPREME M5PRO BLOCKER SR

Vyrážečka Supreme M5PRO, která je dostupná pro seniorní gólmany i kategorii Intermediate. Přestože jde o vyrážečku z nižší řady pro... více informací »
SUPREME M5PRO BLOCKER SR
Značka: Bauer
5 299 Kč
Ověřit dostupnost
Vyrážečka Supreme M5PRO, která je dostupná pro seniorní gólmany i kategorii Intermediate. Přestože jde o vyrážečku z nižší řady pro...

Vyrážečka Supreme M5PRO, která je dostupná pro seniorní gólmany i kategorii Intermediate. Přestože jde o vyrážečku z nižší řady pro výkonnostní brankáře, vypadá jako model elitní úrovně. Vyrážečce M5PRO dominuje manžeta rukavice Range of motion, navržená speciálně pro rotaci zápěstí a volný pohyb. Díky ní brankář dostane vyrážečku jednoduše do správné pozice, a to při zákrocích i při hře s hokejkou. Rukavice s dlaní NASH PALM (rozměr 14,5″) navíc umožňuje dokonalé nastavení velikosti a poskytuje maximální pohodlí. Velkým plusem je, že vyrážečka Supreme M5PRO má zpevněnou desku, vyrobenou z jednoho kusu pěny s vysokou hustotou. To zajišťuje stabilitu vyrážečky na ruce. Pokud nechcete investovat do elitního modelu, ale zároveň byste rádi sáhli po modelu plném nových technologií, je pro vás vyrážečka Supreme M5 PRO jako stvořená.Oblíbený a kvalitní výrobek SUPREME M5PRO BLOCKER SR máte možnost koupit právě tady u nás ve známé sekci uncategorized! Pořiďte si akční produkty z této populární rubriky za příznivou cenu. Dodavatel prodává skvělý sortiment Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete více produktů od výrobce . Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Často hledaný kousek SUPREME M5PRO BLOCKER SR od populárního výrobce Bauer získáte právě dnes za extra cenu. V současnosti pořídíte za cenu 5 299 Kč.