SUPREME M5PRO CATCHER SR MTO

Lapačka Supreme M5PRO, dostupná pro seniorní gólmany i kategorii Intermediate. Je určená brankářům výkonnostní úrovně, ale díky parádnímu... více informací »
SUPREME M5PRO CATCHER SR MTO
Značka: Bauer
8 199 Kč
Ověřit dostupnost
Lapačka Supreme M5PRO, dostupná pro seniorní gólmany i kategorii Intermediate. Je určená brankářům výkonnostní úrovně, ale díky parádnímu...

Lapačka Supreme M5PRO, dostupná pro seniorní gólmany i kategorii Intermediate. Je určená brankářům výkonnostní úrovně, ale díky parádnímu designu a některým technologiím připomíná elitní model. Supreme M5PRO se pyšní velkým košem a systémem upínání z profesionálního modelu MACH. Dokonalé pokrytí má na starost materiál CATCHLITE, snadné otevírání a zavírání lapačky pak zajišťuje dlaň s materiálem T-TRAP – díky tomu už se žádný puk po zákroku neodrazí zpátky před brankoviště. Nejlepší materiály očekávejte i uvnitř rukavice. Najdete v ní CATCH-GRIP a PALM LINER, pro lepší úchop a pro lepší kontrolu nad pohybem prstů a palců. Tyto materiály zároveň výborně chrání ruku gólmana. Na zápěstí je umístěný nový pásek Range of motion pro maximálně pohodlné nasazení. Celkově se těšte na snadnou rotaci zápěstí a komfortní pohyb lapačkou za všech herních situací. Nejprodávanější kus SUPREME M5PRO CATCHER SR lze nakoupit jednoduše tu na našich stránkách v oblíbené rubrice uncategorized! Nyní si můžete pořídit kvalitní produkty z této kategorie za příznivou cenu! Oblíbený výrobce pro své zákazníky prodává top produkty Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás najdete více kousků od dodavatele . Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější kus SUPREME M5PRO CATCHER SR MTO od značky s dlouholetou historií Bauer pohodlně pořídíte na našich stránkách teď opravdu výhodně! Cena již od 8 199 Kč.