SUPREME M5PRO GOAL PAD SR

Betony M5PRO, dostupné v seniorské variantě i pro kategorii Intermediate. Jsou určené poloprofesionálním až profi gólmanům a navazují na předchozí... více informací »
SUPREME M5PRO GOAL PAD SR
Značka: Bauer
25 899 Kč
Ověřit dostupnost
Betony M5PRO, dostupné v seniorské variantě i pro kategorii Intermediate. Jsou určené poloprofesionálním až profi gólmanům a navazují na předchozí...

Betony M5PRO, dostupné v seniorské variantě i pro kategorii Intermediate. Jsou určené poloprofesionálním až profi gólmanům a navazují na předchozí model 3S, oproti kterému získaly několik vylepšení. Zároveň se pyšní řadou předností v porovnání s betony, které na trhu patří do stejné cenové kategorie. Velkým plusem je koleno STABILISLIDE KNEE BLOCK, zabraňující nadměrné rotaci, a to díky integrovanému kolennímu chrániči v jádru betonu. Brankář tak má svůj pohyb při slidování a pokrývání ledu víc pod kontrolou. O vyvážení chrániče na noze se stará strapping TUNE-FIT+ a nastavitelné popruhy na horní i spodní straně umožňují dokonalé přizpůsobení noze. Námahu gólmana při slidování v brankovišti snižuje lýtkový chránič C.O.R.TECH+. Systém upínání i tvar lýtkového polštáře je stejný jako u profi modelu Mach. Tento kvalitní a levný výrobek lze pořídit nyní tady a teď na našem webu v populární kategorii uncategorized. Připravili jsme zcela nové produkty ve zmíněné rubrice za nejnižší cenu. Populární značka má vynikající výrobky.

Ve slevě produkt SUPREME M5PRO GOAL PAD SR od známého výrobce Bauer jde získat právě teď v nabídce extra se slevou. Teď v akci 25 899 Kč.