SUPREME MACH BLOCKER SR MTO

Vyrážečka Supreme Mach, kterou si můžete pořídit v bílé i barevných variantách. Je navržená na míru profesionálním gólmanům očekávajícím... více informací »
SUPREME MACH BLOCKER SR MTO
Značka: Bauer
15 699 Kč
Ověřit dostupnost
Vyrážečka Supreme Mach, kterou si můžete pořídit v bílé i barevných variantách. Je navržená na míru profesionálním gólmanům očekávajícím...

Vyrážečka Supreme Mach, kterou si můžete pořídit v bílé i barevných variantách. Je navržená na míru profesionálním gólmanům očekávajícím od své výstroje maximální kvalitu. V porovnání s podobnými vyrážečkami na trhu vyniká mimo jiné rychlejším odrazem puku od čelní strany desky. Tento model má plně krycí desku vyztuženou kompozitem CURV, která je spojená s deskou na boční straně u palce. Nastavitelná ochrana prstů s přidaným PORONEM zajišťuje ještě větší bezpečí pro ukazováček než kdy předtím. Zásluhou nové manžety Range of Motion má navíc brankář větší svobodu pohybu a díky dlani Connekt+ si může individuálně nastavit velikost prstů. Vyrážečka Supreme Mach se zkrátka přizpůsobí potřebám jakéhokoliv gólmana. Chcete-li nadále zůstat o krok před soupeři, vyrážečka Supreme Mach vám k tomu významně pomůže.
Tento diskontní výrobek lze pořídit bez obtíží u nás v oblíbené rubrice uncategorized! Připravili jsme ještě jiné kusy z této oblíbené sekce za extra cenu. Náš sortiment je ale široký, u nás najdete další skvělé produkty od výrobce . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný kus SUPREME MACH BLOCKER SR MTO od kvalitní značky Bauer máte možnost dostat aktuálně za výprodejovou cenu! Na našich stránkách za 15 699 Kč.