SUPREME MACH BLOCKER SR

Vyrážečka Supreme Mach, kterou si můžete pořídit v bílé i barevných variantách. Je navržená na míru profesionálním gólmanům očekávajícím... více informací »
SUPREME MACH BLOCKER SR
Značka: Bauer
15 699 Kč
Ověřit dostupnost
Vyrážečka Supreme Mach, kterou si můžete pořídit v bílé i barevných variantách. Je navržená na míru profesionálním gólmanům očekávajícím...

Vyrážečka Supreme Mach, kterou si můžete pořídit v bílé i barevných variantách. Je navržená na míru profesionálním gólmanům očekávajícím od své výstroje maximální kvalitu. V porovnání s podobnými vyrážečkami na trhu vyniká mimo jiné rychlejším odrazem puku od čelní strany desky. Tento model má plně krycí desku vyztuženou kompozitem CURV, která je spojená s deskou na boční straně u palce. Nastavitelná ochrana prstů s přidaným PORONEM zajišťuje ještě větší bezpečí pro ukazováček než kdy předtím. Zásluhou nové manžety Range of Motion má navíc brankář větší svobodu pohybu a díky dlani Connekt+ si může individuálně nastavit velikost prstů. Vyrážečka Supreme Mach se zkrátka přizpůsobí potřebám jakéhokoliv gólmana. Chcete-li nadále zůstat o krok před soupeři, vyrážečka Supreme Mach vám k tomu významně pomůže.
Tento unikátní výrobek lze koupit nyní u nás v rubrice uncategorized. Nyní můžete získat další zboží ve zmíněné kategorii za báječnou cenu! To není všechno, naše nabídka je široká. U nás najdete více kvalitních produktů od značky . Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný produkt SUPREME MACH BLOCKER SR od značky s dobrým jménem Bauer lze sehnat právě nyní napořád výhodně. Akční cena již od 15 699 Kč.