SUPREME MACH CATCHER SR

Lapačka Supreme Mach, která je dostupná v bílé i barevných variantách. Jedná se o špičkový model pro profesionální gólmany, který v sobě... více informací »
SUPREME MACH CATCHER SR
Značka: Bauer
19 499 Kč
Ověřit dostupnost
Lapačka Supreme Mach, která je dostupná v bílé i barevných variantách. Jedná se o špičkový model pro profesionální gólmany, který v sobě...

Lapačka Supreme Mach, která je dostupná v bílé i barevných variantách. Jedná se o špičkový model pro profesionální gólmany, který v sobě skrývá nejnovější materiály a technologie. Brankářům zajistí komfortnější a bezpečnější chytání než kdykoliv předtím. Tato brankářská rukavice se pyšní skvělým pokrytím, velkým rozsahem pohybu i dokonalou ochranou. Dlaň je zesílená lehkým a odolným CURV kompozitem. Polstrování z vnější strany dlaně bylo navržené tak, aby vyhovovalo i gólmanům, kteří už s lapačkami z řady Supreme chytají. Model se vyjímá také dvojitým hlubším košem T-Trap. O brankářovo bezpečí se stará technologická chlouba: vnější pěna Rebound Control tlumící puky. Před nárazy pak chrání PORON ve vnitřním polstrování. Aby byl pohyb zápěstí naprosto hladký, vybavili návrháři lapačku Supreme Mach nastavitelným páskem pro pevnější uzamčení lapačky na zápěstí. Pokud si chcete dopřát jednu z nejlepších brankářských lapaček na trhu, tento model je správná volba.
Tento žádaný kousek SUPREME MACH CATCHER SR seženete mimo jiné tady a teď na našich stránkách v populární sekci uncategorized! Nyní můžete získat jiné kusy z této kategorie za super ceny! Významný výrobce svým zákazníkům nabízí špičkový sortiment. Přesvědčte se!

Akční a ve slevě produkt SUPREME MACH CATCHER SR od dodavatele s dlouholetou historií Bauer můžete nakoupit momentálně za super cenu. V akci za 19 499 Kč.