SUPREME MACH CHEST PROTECT

Brankářská vesta Supreme Mach, plná nejnovějších technologií a vyrobená na míru profesionálním gólmanům. Tento model navazuje na své... více informací »
SUPREME MACH CHEST PROTECT
Značka: Bauer
16 499 Kč
Ověřit dostupnost
Brankářská vesta Supreme Mach, plná nejnovějších technologií a vyrobená na míru profesionálním gólmanům. Tento model navazuje na své...

Brankářská vesta Supreme Mach, plná nejnovějších technologií a vyrobená na míru profesionálním gólmanům. Tento model navazuje na své předchůdce Ultrasonic, ELITE a GSX. Je jedinečný závěsnými rameny AMP 2.0, které zajišťují 100% pokrytí prostoru a naprosto volnou pohyblivost. O maximální pokrytí v oblasti ramen se starají nastavitelné vycpávky z pěny SHOCKLITE PRO, s nastavením na suchý zip. Skvěle vyřešená je i ochrana: pěna Rebound Control v místech hrudní kosti výtečně tlumí nárazy puků, FUSED COMPS biceps a předloktí pak chrání zbytek horní poloviny těla. Celkově se síla nárazů snížuje o 40 %. Vesta sedí mimo tělo a díky výstelce ThermoCore Zero snižuje teplotu brankáře. Zvýšení proudění vzduchu v oblasti páteře je zárukou, že se budete při chytání cítit naprosto komfortně.
Unikátní a žádaný produkt SUPREME MACH CHEST PROTECT lze zakoupit právě tu na stránkách ve známé sekci uncategorized! Nyní můžete koupit ještě podobné zboží ve zmíněné rubrice za mimořádně nízkou cenu. V očích zákazníků populární značka pro vás vyrábí špičkové produkty Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Designový produkt SUPREME MACH CHEST PROTECT od známého dodavatele Bauer jednoduše najdete v naší nabídce napořád výhodně! Aktuálně výhodně za 16 499 Kč.