SUPREME MACH GOAL PAD SR

Betony Supreme Mach, které si pořídíte v bílé i barevných variantách. Jsou tím, co potřebuje profesionální gólman toužící po špičkové... více informací »
SUPREME MACH GOAL PAD SR
Značka: Bauer
59 999 Kč
Ověřit dostupnost
Betony Supreme Mach, které si pořídíte v bílé i barevných variantách. Jsou tím, co potřebuje profesionální gólman toužící po špičkové...

Betony Supreme Mach, které si pořídíte v bílé i barevných variantách. Jsou tím, co potřebuje profesionální gólman toužící po špičkové výstroji. Tento model poskytuje brankáři nebývalou stabilitu: stará se o ni CALF SUPPORT SYSTEM, kombinující kvalitní lýtkový polštář a lýtkový držák zabudovaný do lýtkové desky. V tom jsou betony Supreme Mach na trhu unikátní. Hned na první pohled oceníte také zcela nový systém upínání TUNE-FIT+, zajišťující vyvážení betonu na noze. Betony Supreme Mach gólmanovi přinesou i větší kontrolu nad pohyby, lépe obepínají lýtko a jsou skvěle prodyšné. Nový úhel zlomu pod kolenem a vyztužení stehenní části CURV kompozitem navíc zařídí, abyste bezkonkurenčně pokryli celou branku. Příjemným bonusem je výborná odolnost betonů – mají na sobě jednodílnou a bezešvou kůži SLIDER, která vydrží i nejtvrdší nárazy, napomáhá rychlému slidování a odrážení puků do bezpečí.
Tento skvělý produkt SUPREME MACH GOAL PAD lze nakoupit právě tu na webu zařazený v rubrice uncategorized! Nyní si můžete koupit akční výrobky z této známé rubriky za skvělou cenu! To není všechno, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce také další vybrané kousky od dodavatele . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel má kvalitní produkty

Oblíbený výrobek SUPREME MACH GOAL PAD SR od skvělého výrobce Bauer jednoduše můžete získat ještě dnes za super peníze. Cenově vychází na 59 999 Kč.