Taška NHL Carry Bag JR, Junior, Boston Bruins

Hokejová taška přes rameno v barvách a s logem týmů NHL. Hokejová taška přes rameno v barvách a s logem týmů NHL. Taška je... více informací »
Taška NHL Carry Bag JR
Značka: InGlasCo
4 090 Kč
Ověřit dostupnost
Hokejová taška přes rameno v barvách a s logem týmů NHL. Hokejová taška přes rameno v barvách a s logem týmů NHL. Taška je...

Hokejová taška přes rameno v barvách a s logem týmů NHL.

Hokejová taška přes rameno v barvách a s logem týmů NHL.

Taška je vyrobena z odolného tarpaulinu, takže je velmi lehká a odolná a navíc se drobné umazání snadno smyje. Má kvalitní zip, uvnitř jednu kapsu na drobnosti a navrchu pouzdro na štítek s adresou či číslo k identifikaci.

Oficiálně licencovaný produkt.

 

Unikátní a žádaný kousek lze nakoupit bez problémů tu na stránkách v oblíbené rubrice hráčské tašky bez koleček. Máme pro vás ještě ostatní výrobky z naší kategorie za výprodejovou cenu! To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás také více kvalitních produktů značky InGlasCo. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka InGlasCo dlouhodobě vyrábí prvotřídní výrobky. za extra ceny!

Levný výrobek Taška NHL Carry Bag JR, Junior, Boston Bruins originál od výrobce InGlasCo můžete sehnat právě dnes opravdu výhodně. Výhodně za super cenu 4 090 Kč.