Taška Winnwell Stick Bag Player – Na hokejky, černá

Taška Winnwell Stick Bag Player - Na hokejky - je kvalitní bag na hokejky, který oceníte především při cestách na tréninky či... více informací »
Taška Winnwell Stick Bag Player - Na hokejky
Značka: Winnwell
249 Kč
Ověřit dostupnost
Taška Winnwell Stick Bag Player - Na hokejky - je kvalitní bag na hokejky, který oceníte především při cestách na tréninky či...

Taška Winnwell Stick Bag Player – Na hokejky – je kvalitní bag na hokejky, který oceníte především při cestách na tréninky či zápasy.

Taška Winnwell Stick Bag Player – Na hokejky – je kvalitní bag na hokejky, který oceníte především při cestách na tréninky či zápasy.

Popis:

Obal je vyrobený z vysoce odolného materiálu, nemusíte se tak obávat jeho nízké životnosti.

Tato taška pojme 3-4 hokejky, Díky kvalitnímu materiálu a posílené ochraně nehrozí poškození holí při cestování. Uzavírání zajistí kvalitní nylonový zip.

Díky popruhu lze přenášet bag v ruce nebo na rameni. Vyberete si tu nejpohodlnější variantu.

Designéři vsadili na černou barvu.

 

Unikátní a oblíbený výrobek Taška Winnwell Stick Bag Player – Na hokejky, černá můžete najít bezstarostně tu na webu v populární kategorii hráčské tašky bez koleček! Nyní můžete získat další produkty z této populární rubriky za parádní cenu! Značka Winnwell poskytuje prvotřídní výrobky.. Vždyť to vidíte sami. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více. Podívejte se taky na další kousky od dodavatele Winnwell. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný kus Taška Winnwell Stick Bag Player - Na hokejky, černá od společnosti s úžasnou pověstí Winnwell jde sehnat na našich stránkách extra výhodně. Cenově vychází na 249 Kč.