Trenažér bruslení Slideboard s návleky

Levný produkt Trenažér bruslení Slideboard s návleky od dodavatele zboží Potent Hockey jednoduše můžete pořídit momentálně za rozumné peníze. Produkt nakoupíte teď u nás za 3 799 Kč.
Trenažér bruslení Slideboard s návleky
Značka: Potent Hockey
3 799 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Oblíbená univerzální posilovací pomůcka, určená pro posilování celého těla, slouží jako trenažer bruslení na suchu, vysoká odolnost, snadná manipulace, vhodné pro hokejisty, rychlobruslaře. Spodní část fólie je opatřena protiskluzovou úpravou.

Oblíbená univerzální posilovací pomůcka, určená pro posilování celého těla, slouží jako trenažer bruslení na suchu, vysoká odolnost, snadná manipulace, vhodné pro hokejisty, rychlobruslaře. Spodní část fólie je opatřena protiskluzovou úpravou. Posilovací podložka je podložka určená k posilování díky vlastní hmotnosti.

Slideboard je složena z desky a páru nylonových návleků na boty nebo chodidla ve kterých po desce velmi dobře kloužou. Při tréninku se využívá hmotnosti těla, které působí jako odpor a tím dochází k jeho posilování. Před každým použitím doporučujeme otřít plochu od prachu, jako prevenci před poškrábáním povrchu. Slideboard lze použít na koberci nebo tvrdé podlaze. Je důležité, aby byl povrch čistý a suchý. Nedoporučujeme používat na trávě.

Parametry:

  • délka – 240cm
  • šířka –  55cm
  • příslušenství – návleky (velikost 6-10)