Tréninkový nahrávač Potent Hockey Recutangle Passer

V moderní době nezbytná pomůcka pro zlepšení střelby bez přípravy. Dokonalá pomůcka pro zlepšení střelby z první, ale také... více informací »
Tréninkový nahrávač Potent Hockey Recutangle Passer
Značka: Potent Hockey
2 599 Kč
Ověřit dostupnost
V moderní době nezbytná pomůcka pro zlepšení střelby bez přípravy. Dokonalá pomůcka pro zlepšení střelby z první, ale také...

V moderní době nezbytná pomůcka pro zlepšení střelby bez přípravy.

Dokonalá pomůcka pro zlepšení střelby z první, ale také mnohých dalších prvků jako je přihrávka, načasování nebo zpracování puku. Pevná guma je obepnutá kolem 4 pevných ocelových sloupků, které je možné upevnit k ledu či jiným povrchům, jako je asfalt, syntetický led nebo střelecké plochy. Ne nadarmo je Recutangle Passer využíván i hráči NHL, lze si o něj narazit prakticky kdykoliv a to ze všech čtyř stran.

Unikátní a žádaný produkt Tréninkový nahrávač Potent Hockey Recutangle Passer dostanete nyní tu v sekci tréninkové nahrávače. Pořiďte si skvělé kusy z této oblíbené sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Významný výrobce Potent Hockey poskytuje prvotřídní produkty. za rozumné peníze. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce více produktů od dodavatele Potent Hockey. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený kousek Tréninkový nahrávač Potent Hockey Recutangle Passer od našeho výrobce Potent Hockey snadno naleznete u nás za nejnižší cenu. V současnosti pořídíte za cenu 2 599 Kč.