Válec Yoga Roller F5

Praktická pomůcka pro cvičení a nadšence do jógy, rozměr 60 x 14 cm, hmotnost 1,4 kg. Válec Yoga Roller F5 je praktická pomůcka... více informací »
Válec Yoga Roller F5
Značka: Merco
490 Kč
Ověřit dostupnost
Praktická pomůcka pro cvičení a nadšence do jógy, rozměr 60 x 14 cm, hmotnost 1,4 kg. Válec Yoga Roller F5 je praktická pomůcka...

Praktická pomůcka pro cvičení a nadšence do jógy, rozměr 60 x 14 cm, hmotnost 1,4 kg.

Válec Yoga Roller F5 je praktická pomůcka pro cvičení, stretching a pro nadšence do jógy či pilates. Yoga roller je vhodný ke zlepšování stability, koordinace pohybů, uvolňování a masírování svalstva díky výstupkům po celé ploše válce, podporuje svalovou flexibilitu a zlepšuje krevní oběh. Cvičení s válcem dále pomáhá minimalizovat bolest zad, stabilizovat páteř, zlepšit správné držení těla, napomáhá regeneraci po úrazu. Válec Yoga Roller F5 je vyrobený z odolného PVC a EVA materiálu, jeho délka je 60 cm, průměr 14 cm a hmotnost 1,4 kg. Tento model nabízíme ve více barevných variantách, aby si tak každý mohl vybrat ten správný jóga válec.


Tento exkluzivní produkt Válec Yoga Roller F5 je k dispozici zrovna na našich stránkách v oblíbené sekci brankářský trénink. Podívejte se na zcela nové produkty z této oblíbené kategorie ve výhodné akci.

Tento designový produkt Válec Yoga Roller F5 od našeho výrobce Merco máte možnost najít právě dnes ve výhodné akci. Nabídky od 490 Kč.