Vyrážečka Brian’s G-NETiK V SR, Custom, Senior, Klasický gard

Vyrážečka pro ty nejnáročnější brankáře od světové značky Brian´s. Vyrážečka pro ty nejnáročnější brankáře od... více informací »
Vyrážečka Brian’s G-NETiK V SR
Značka: Brian’s
11 990 Kč
Ověřit dostupnost
Vyrážečka pro ty nejnáročnější brankáře od světové značky Brian´s. Vyrážečka pro ty nejnáročnější brankáře od...

Vyrážečka pro ty nejnáročnější brankáře od světové značky Brian´s.

Vyrážečka pro ty nejnáročnější brankáře od světové značky Brian´s.

Značka Brian´s se v hokejové branži zabývá jen a jen golmařinou, proto je tato výzbroj propracována do nejmenšího detailu, a to i u nižších modelů. Hlavní ochranu vyrážečky tvoří kvalitní Efoam pěny, které jsou extrémně kvalitní, ale především dokonale lehké.

Tím pádem je i celá vyrážečka extrémně lehká. Dalším skvělým prvkem je BOA SYSTEM pro uchycení rukavice k ruce. Díky tomuto systému lze snadno, rychle a hlavně přesně podle svých představ utáhnout rukavici. Ruka je navíc díky tomu mobilnější, protože není omezena tlustým stahovacím páskem. Samozřejmostí je nadstandartní komfort uvnitř rukavice, což jen dokazuje pečlivost firmy Brian´s.

Pro objednání vlastního setu pokračuj zde: https://www.goalies-only.com/


Hodně oblíbený kus Vyrážečka Brian’s G-NETiK V SR, Custom, Senior, můžete pořídit právě teď tady na našich stránkách v populární kategorii vyrážečky na hokej. Nyní pořídíte ještě podobné produkty z této oblíbené rubriky za akční cenu.

Tento akční a ve slevě produkt Vyrážečka Brian’s G-NETiK V SR, Custom, Senior, Klasický gard od této skvělé značky Brian’s jednoduše můžete získat u nás za zcela nejnižší cenu. Aktuálně v akci za 11 990 Kč.