Vyrážečka CCM Axis 2.9 SR, Senior, bílá, Klasický gard

Vyrážečka CCM AXIS 2.9 je výkonnostním modelem z brankářské dílny CCM. Poloprofesionální model rukavice AXIS, které... více informací »
Vyrážečka CCM Axis 2.9 SR
Značka: CCM
6 002 Kč
Ověřit dostupnost
Vyrážečka CCM AXIS 2.9 je výkonnostním modelem z brankářské dílny CCM. Poloprofesionální model rukavice AXIS, které...

Vyrážečka CCM AXIS 2.9 je výkonnostním modelem z brankářské dílny CCM. Poloprofesionální model rukavice AXIS, které používají brankáři po celém světě!

Vyrážečka CCM AXIS 2.9 je výkonnostním modelem z brankářské dílny CCM. Poloprofesionální model rukavice AXIS, které používají brankáři po celém světě!

Vyrážečka je vyrobená za pomocí LITECORE™ FLEXMOTION2 SPEED SKIN. Díky pozici dlaně ve středu má rukavice dokonale vyvážený cit.

Dlaň DURAPALM ošetřená technologií POLYGIENE proti bakteriím a zápachu. Materiál Ax Suede pro optimální pohodlí a cit s ošetřením bránícím nežádoucímu zápachu. Dlaň z vyztuženého materiálu NASH® pro skvělý cit a odolnost.

Zesílená tuhá ochrana bočních částí proti nárazům. Chránič prstů z HD PĚNY pro vynikající ochrana proti nárazům. Lehká, a přitom vyvážená vyrážecí plocha s technologií LITECORE™ dovoluje vylepšené odražení puku. Strategické členění a možnost přizpůsobení pro větší rozsah pohybu.


Kvalitní a levný výrobek Vyrážečka CCM Axis 2.9 SR, Senior, bílá, Klasický gard máte možnost najít bez obtíží tady u nás umístěný v rubrice vyrážečky na hokej. Nyní můžete koupit vyjímečné produkty ve zmiňované sekci za parádní cenu! Známá značka CCM vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní produkty !

Hodně oblíbený produkt Vyrážečka CCM Axis 2.9 SR, Senior, bílá, Klasický gard od výrobce s mnohaletou tradicí CCM je k sehnání právě zde za báječnou cenu! Akční cena již od 6 002 Kč.