Vyrážečka CCM YTFlex 3 YTH, Dětská, bílá-černá, Klasický gard

Vyrážečka CCM YT Flex 3 je model rukavice určený pro nejmenší brankáře. Vyrážečka CCM YT Flex 3 je model rukavice určený pro... více informací »
Vyrážečka CCM YTFlex 3 YTH
Značka: CCM
2 130 Kč
Ověřit dostupnost
Vyrážečka CCM YT Flex 3 je model rukavice určený pro nejmenší brankáře. Vyrážečka CCM YT Flex 3 je model rukavice určený pro...

Vyrážečka CCM YT Flex 3 je model rukavice určený pro nejmenší brankáře.

Vyrážečka CCM YT Flex 3 je model rukavice určený pro nejmenší brankáře.

Předtvarovaná přední část usnadňuje kontrolu nad odraženými puky. Pozice dlaně ve středu rukavice má vliv na vyvážený cit. Cit a pohodlí dále zajišťuje dlaň vyrobená z materiálu NASH® se síťovaným klínem.

Tvarovaný chránič palce dokonale vychytá puky a zároveň ochrání. Obal z pěny s nízkou hustotou účinně ochrání prsty. Vyrážecí deska z kombinace pěny a plastu dokonale odrazí všechny puky do bezpečí.

Tento výjimečný produkt lze nakoupit přímo tady na našich stránkách v sekci vyrážečky na hokej! Nyní najdete zcela nové produkty ve zmíněné kategorii ve slevě! Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! U nás totiž najdete další skvělé zboží od dodavatele CCM. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Značka CCM dlouhodobě poskytuje top zboží. levně. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Neodolatelný kousek Vyrážečka CCM YTFlex 3 YTH, Dětská, bílá-černá, Klasický gard od výrobce se skvělou pověstí CCM pořídíte zrovna trvale výhodně! Právě lze objednat jen za 2 130 Kč.