Vyrážečka Supreme S27 Jr – WHT

Vyrážečka Bauer Supreme S27 Junior je kvalitní hokejová vyrážečka určená juniorským hokejistům ve věku od 8 do 13 let. Vnější část... více informací »
Vyrážečka Supreme S27 Jr - WHT
Značka: Bauer
1 159 Kč
Ověřit dostupnost
Vyrážečka Bauer Supreme S27 Junior je kvalitní hokejová vyrážečka určená juniorským hokejistům ve věku od 8 do 13 let. Vnější část...

Vyrážečka Bauer Supreme S27 Junior je kvalitní hokejová vyrážečka určená juniorským hokejistům ve věku od 8 do 13 let. Vnější část vyrážečky je vyrobena z pěny, která dobře absorbuje nárazy. Vaše dítě bude v bezpečí i před tvrdšími střelami vrstevníků. Speciální materiál Ivory Nash je odolný proti odření a zároveň po zápase rychle uschne, takže budete rychle připraveni na další bitvu. Vnitřek rukavice je ze speciálního materiálu, který dobře odvádí pot a eliminuje zápach.
Hodně povedený produkt Vyrážečka Supreme S27 Jr – WHT pořídíte bez obtíží tu na webu ve známé sekci vyrážečky! Najděte si jiné výrobky z této oblíbené sekce snadno online! To ale ovšem není všechno, náš sortiment je široký! Mrkněte také na další skvělé produkty od dodavatele Bauer. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Bauer vám představuje vynikající sortiment. Přesvědčte se sami!

Kvalitní a velmi žádaný produkt Vyrážečka Supreme S27 Jr - WHT od této skvělé značky Bauer najdete v naší internetové nabídce napořád výhodně. Právě lze objednat jen za 1 159 Kč.