Vyrážečka Supreme S29 Sr – WHT

Vyrážečka na pravou ruku varianta REG, na levou ruku varianta FRT. Na této kartě nabízíme pouze bílou variantu pro barevné kombinace klikněte zde.... více informací »
Vyrážečka Supreme S29 Sr - WHT
Značka: Bauer
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Vyrážečka na pravou ruku varianta REG, na levou ruku varianta FRT. Na této kartě nabízíme pouze bílou variantu pro barevné kombinace klikněte zde....

Vyrážečka na pravou ruku varianta REG, na levou ruku varianta FRT. Na této kartě nabízíme pouze bílou variantu pro barevné kombinace klikněte zde. Tato vyrážečka je druhým nejvyšším modelem z řady Supreme, kdy s ní nejčastěji uvidíte chytat brankáře v 2.lize, krajském přeboru a extraligové mládeži. Oproti minulému modelu se změnilo pár detailů. Nejzajímavější je asi váha, která se o 10% snížila. Vyrážečku zdobí působivá grafika vytvořená pomoci digitálního tisku, takže tu nejsou žádné švy na přední straně. Uvnitř vyrážečky najdeme samozřejmě silný tepeplně tvarovaný plast, ale také HD pěnu, která zajistí, aby puky létaly daleko od Vaší branky. Dlaň vyrážečky je velmi profi, jako třeba na špičkových modelech hráčských rukavic. Otevřené zápěstí, které je podobné jako na rukavicích Bauer Vapor, zajišťuje perfektní mobilitu v zápěstí.

Tento akční a ve slevě výrobek Vyrážečka Supreme S29 Sr - WHT od dodavatele s dlouholetou historií Bauer lze získat zrovna dneska v akci. Nabídky již od 1 999 Kč.