Vyrážečka UltraSonic Sr MTO

Vyrážečka Ultrasonic je určena pro profesionální brankáře.Na této kartě vybíráte z barevných variant produktu. WBK - bílá / černá Dlaň... více informací »
Vyrážečka UltraSonic Sr MTO
Značka: Bauer
10 499 Kč
Ověřit dostupnost
Vyrážečka Ultrasonic je určena pro profesionální brankáře.Na této kartě vybíráte z barevných variant produktu. WBK - bílá / černá Dlaň...

Vyrážečka Ultrasonic je určena pro profesionální brankáře.Na této kartě vybíráte z barevných variant produktu. WBK – bílá / černá Dlaň rukavice je pokryta výstelkou Hypersence, která poskytuje brankáři skvělý cit při držení hokejky. Nová rukavice má také oproti předešlému modelu menší velikost, což zamezuje nežádoucímu rolování materiálu při držení hokejky. Ochranu prstů jsme zesílili patentovanou pěnou Poron. Na boční straně rukavice najdeme boční odnímatelný nastavitelný chránič ukazováčku. Odrazová deska je zesílena Curv® kompozitem, díky tomu nejenom, že skvěle odráží puky ale i dobře drží tvar a to až „na věky“.

Kvalitní a levný produkt Vyrážečka UltraSonic Sr MTO od dodavatele kvalitních produktů Bauer lze pořídit právě dnes skutečně levně. Aktuálně výhodně za 10 499 Kč.