Vzduchový filtr k brusce Sparx ES200

Sada k udržení čistoty a hladkého chodu brusky Sparx ES200. Sada k udržení čistoty a hladkého chodu brusky Sparx ES200. Pomocí... více informací »
Vzduchový filtr k brusce Sparx ES200
Značka: Sparx
835 Kč
Ověřit dostupnost
Sada k udržení čistoty a hladkého chodu brusky Sparx ES200. Sada k udržení čistoty a hladkého chodu brusky Sparx ES200. Pomocí...

Sada k udržení čistoty a hladkého chodu brusky Sparx ES200.

Sada k udržení čistoty a hladkého chodu brusky Sparx ES200.

Pomocí sady Sparx Filter a Sharpener Maintenance kit udržíte brusku Sparx v nejlepším stavu. Sada obsahuje vše, co potřebujete k udržení čistoty a hladkého chodu vašeho stroje.

Doporučuje se použít po každém 200. broušení.

Nahrazuje samostatný vzduchový filtr.

Zahrnuje: Vzduchový filtr, ubrousky pro čistění těla brusky, ubrousky na sklo pro čisté a čiré sklo brusky, mazivo pro upínací páku.

Nejprodávanější produkt najdete bez obtíží tu na stránkách zařazený v sekci broušení bruslí. Mrkněte na nové produkty ve zmíněné rubrice za outletovou cenu. To není všechno, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás další kousky značky Sparx. Najdete je níže na této stránce.

Unikátní a oblíbený výrobek Vzduchový filtr k brusce Sparx ES200 od výrobce s dobrým jménem Sparx lze sehnat na našich stránkách teď právě extra se slevou. Teď v akci 835 Kč.