Winnwell Hokejová branka Winnwell 72″, 72″

Hokejová branka Winnwell 72" je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro trénink střelby míčkem nebo plastovým pukem. Hokejová branka... více informací »
Winnwell Hokejová branka Winnwell 72"
Značka: Winnwell
3 390 Kč
Ověřit dostupnost
Hokejová branka Winnwell 72" je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro trénink střelby míčkem nebo plastovým pukem. Hokejová branka...

Hokejová branka Winnwell 72″ je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro trénink střelby míčkem nebo plastovým pukem.

Hokejová branka Winnwell 72″ je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro trénink střelby míčkem nebo plastovým pukem. Branka velikosti 72″ přesně odpovídá rozměrům klasické hokejové branky dle regulí IIHF.

Pevná a stabilní konstrukce branky s ocelovými trubkami.

Branku snadno sestavíte díky „snap clip“ konstrukci, kdy se jednotlivé kusy zacvaknou jednoduše k sobě. Doporučeno pro velmi omezené použití s puky ledního hokeje.

 

 

Specifikace

Velikost:

72″ x 48″ x 32″ (183 x 122 x 82cm)

Trubky:

1,5″ přední trubky a 1,125″ zadní trubky pro těžký provoz

Stavební:

Konstrukce svorek (snadno sestavitelné)
Drátové svary RoadEZ prodlužují životnost síťoviny

Materiál:

10 000 D vysoce odolné polyesterové pletivo

 

 

Velmi prodávaný produkt Winnwell Hokejová branka Winnwell 72", 72" od dodavatele s dlouholetou historií Winnwell pohodlně získáte aktuálně na webu opravdu levně! Aktuálně v akci za 3 390 Kč.