Winnwell Hokejová branka Winnwell 72″ ProForm s postranní sítí Standalone, 72″

Branka Winnwell 72" Pro Form  s postranní sítí  Standalone umožňuje tak efektivní trénink střelby míčkem nebo plastovým pukem. Branka Winnwell 72"... více informací »
Winnwell Hokejová branka Winnwell 72" ProForm s postranní sítí Standalone
Značka: Winnwell
7 990 Kč
Ověřit dostupnost
Branka Winnwell 72" Pro Form  s postranní sítí  Standalone umožňuje tak efektivní trénink střelby míčkem nebo plastovým pukem. Branka Winnwell 72"...

Branka Winnwell 72″ Pro Form  s postranní sítí  Standalone umožňuje tak efektivní trénink střelby míčkem nebo plastovým pukem.

Branka Winnwell 72″ Pro Form  s postranní sítí  Standalone umožňuje tak efektivní trénink střelby míčkem nebo plastovým pukem.

Je určeno zejména pro ty, kterým jejich střely míčkem občas zabloudí  i mimo branku. Tato branka obsahuje postranní síť. S touhle brankou vypilujete svoje střely k dokonalosti.

Na sestavení branky nepotřebujete žádné nářadí.  Kovová konstrukce branky se jednoduše sestaví pomocí „Snap Clip“ systému, který drží konstrukci pohromadě . Síť je u tohoto modelu uchycena provlékáním tkaničky.. Tyčky branky jsou bytelné, takže snesou i hrubší zacházení.

Specifikace

Velikost:

Čistá síť 72″ x 48″ x 28″
Síť s pojistkou 128″ x 73″ x 46″

Trubky:

2″ přední trubky pro těžký provoz a 1,75″ zadní trubky

Stavební:

Přichycení konstrukce klipu (snadno sestavit)

Materiál:

10 000 D  odolné polyesterové pletivo

* Doporučeno pro velmi omezené použití s puky ledního hokeje. Ideální pro pouliční hokej.

Unikátní produkt Winnwell Hokejová branka Winnwell 72" ProForm s postranní sítí Standalone, 72" od dodavatele s dlouholetou historií Winnwell máte možnost sehnat momentálně na našich stránkách za zcela nejnižší cenu! Momentálně k dispozici za 7 990 Kč.