Winnwell Hokejová branka Winnwell 72″ ProForm Skateguard, 72″

Hokejová branka Winnwell 72" ProForm Skateguard je nejlepší pomůcka určená pro nácvik střelby míčkem nebo plastovým pukem . Hokejová branka... více informací »
Winnwell Hokejová branka Winnwell 72" ProForm Skateguard
Značka: Winnwell
4 799 Kč
Ověřit dostupnost
Hokejová branka Winnwell 72" ProForm Skateguard je nejlepší pomůcka určená pro nácvik střelby míčkem nebo plastovým pukem . Hokejová branka...

Hokejová branka Winnwell 72″ ProForm Skateguard je nejlepší pomůcka určená pro nácvik střelby míčkem nebo plastovým pukem .

Hokejová branka Winnwell 72″ ProForm Skateguard je nejlepší pomůcka určená pro nácvik střelby míčkem nebo plastovým pukem .

Branku snadno sestavíte díky „snap clip“ konstrukci, kdy se jednotlivé kusy zacvaknou jednoduše k sobě. Pevná a stabilní konstrukce branky s ocelovými trubkami.   Přichycení sítě k brance  tkaničkou je extra pevné. Stabilní konstrukce, jednoduché složení, kde je jistota, že se síť neuvolní. Ve spodní části branky je ochranný pás sítě.

Doporučeno pro velmi omezené použití s puky ledního hokeje.

 
Specifikace:
Velikost: 72″ x 48″ x 28″
Trubky: 2″ trubky pro vysoké zatížení
Konstukce: Konstrukce svorek (snadná montáž),Drátové svary RoadEZ prodlužují životnost síťoviny
Materiál:10 000 D  odolné polyesterové pletivo
* Doporučeno pro velmi omezené použití s puky ledního hokeje. Vyrobeno pro pouliční hokej.

 

Levný produkt Winnwell Hokejová branka Winnwell 72" ProForm Skateguard, 72" od společnosti s výborným jménem Winnwell jednoduše můžete najít zde výhodně. Stojí teď u nás 4 799 Kč.