Winnwell Hokejový mantinel Winnwell (2,5m/1ks), náhradní díl, délka 2,5m

Hokejový molitanový mantinel na rozdělení hřiště pro ty nejmenší začínající hokejisty, který však má i mnohé další využití. Mantinely je... více informací »
Winnwell Hokejový mantinel Winnwell (2
Značka: Winnwell
2 599 Kč
Ověřit dostupnost
Hokejový molitanový mantinel na rozdělení hřiště pro ty nejmenší začínající hokejisty, který však má i mnohé další využití. Mantinely je...

Hokejový molitanový mantinel na rozdělení hřiště pro ty nejmenší začínající hokejisty, který však má i mnohé další využití. Mantinely je možné vyrobit s vlastním logem a názvem klubu.

Jednotlivé kusy je možné použít jako překážku při trénování stickhandlingu či bruslení. Hráč tak rozvine své schopnosti práce s pukem a naučí se více zvedat nohy, na což se poslední době klade stále větší důraz.

Mantinely lze rovněž využít k vytvoření mini hřiště, například na souboje jeden na jednoho.

Mantinely jsou z měkkého a bezpečného materiálu, proto jsou právě pro tento typ tréninku jako stvořené.

Super produkt je k dispozici právě teď tu na webu ve známé rubrice hokejové doplňky. Vyhledejte si jiné produkty z této rubriky za parádní cenu!

Tento akční produkt Winnwell Hokejový mantinel Winnwell (2,5m/1ks), náhradní díl, délka 2,5m od top značky Winnwell můžete koupit zrovna napořád výhodně. Aktuálně za super cenu 2 599 Kč.